Budka Suflera w nowym składzie zagra koncert w Lublinie

0
906
Fot. Materiały zespołu

W niedzielę (1 grudnia) w Hali Globus reaktywowany zespół Budka Suflera będzie świętował swoje 45-lecie. To będzie pierwszy koncert w Lublinie po powrocie na scenę legendarnej grupy. Początek wydarzenia o godzinie 19.

Budka Suflera, w składzie bez Krzysztofa Cugowskiego, wraca na scenę jesienią. Poza Lublinem zagra w największych halach koncertowych w całej Polsce. Usłyszymy ich między innymi w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu oraz w Katowicach.

Zespół zagra utwory ze swoich piętnastu albumów. Usłyszmy takie przeboje jak „Sen o Dolinie”, „Jolka, Jolka pamiętasz” czy „Takie Tango”. Zabrzmią też przeboje z lat 80. „Za ostatni grosz” i „Nigdy nie wierz kobiecie” oraz „Noc komety”.

Z okazji jubileuszu zespół zaprosił do udziału w koncertach artystów związanych z Budką Suflera. Na jednej scenie zaśpiewają z Izabelą Trojanowską oraz Urszulą. Będzie to także pierwsza okazja do usłyszenia na żywo Roberta Żarczyńskiego – nowego wokalisty zespołu oraz gitarzystów Darka Bafeltowskiego i Piotra Bogutyna.

O reaktywacji zespołu przeczytacie tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments