Miłosnej historii Frances „Baby” Houseman oraz młodego i pełnego pasji tancerza Johnny’ego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. 12 listopada w hali Globus będziemy mieli okazję zobaczyć taneczne widowisko pod hasłem „Tribute to Dirty Dancing Show”. Spektakl w reżyserii Jacka Lisewskiego został wystawiony ponad 30 razy w całej Polsce i stał się wielkim hitem. Tylko w Teatrze Muzycznym Roma zagrano go 12 razy.

„Wirujący Sex” wciąż porusza, bawi i zdobywa nową publikę, mimo że w ubiegłym roku minęło już… trzydzieści lat od jego premiery! Muzyka podczas spektaklu jest wykonywana na żywo i stanowi doskonałe tło dla 30-osobowego zespołu tanecznego, który towarzyszy muzykom.

Nie zabraknie „ The Time of my life”, „Be My Baby”, „Hungry Eyes” czy chociażby „She’s Like The Wind”. Podczas show zobaczymy nie tylko najpopularniejsze układy taneczne, ale także usłyszymy wszystkie utwory z filmu w pełnych wersjach na żywo.

Bilety w cenie od 79 do 130 złotych.

O filmie

Film powstał w 1987 roku i został wyreżyserowany przez Emile Ardolino. Jest to melodramat muzyczny, wyprodukowany w USA. Zyskał on światową popularność dzięki odtwórcy roli Johnny’ego – Patrickowi Swayze.

Frances, nazywana przez rodzinę Baby, wyjeżdża na wakacje z rodzicami i starszą siostrą. Bohaterka nie jest jednak z tego powodu zadowolona. Gdy spotyka Johnny’ego, przystojnego instruktora tańca, zakochuje się w nim. Przy pomocy znajomego wkręca się w towarzystwo personelu ośrodka wypoczynkowego. Gdy okazuje się, że partnerka Johnny’ego nie może wystąpić w konkursie tanecznym, zapada decyzja, że zastąpi ją właśnie Baby. Po wielu trudach udaje się jej w końcu zatańczyć z Johnnym. Jednak wspólna nauka to nie tylko konkurs. To właśnie w tańcu ich miłość rozkwita.

Fot. Dominika Polonis

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments