Będą wykłady, prezentacje i spotkania, a to wszystko bez wychodzenia z domu- od środy (7 kwietnia) do piątku (9 kwietnia) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbędą się dni otwarte online.

W środę (7 kwietnia) możesz poznać nowe kierunki studiów I stopnia i wziąć udział w wykładzie popularnonaukowym związanym z nowym kierunkiem, a także poznać jego program, zasady i warunki studiowania.

W czwartek (8 kwietnia) można będzie wziąć udział w prezentacjach i wykładach przygotowanych przez siedem Wydziałów. To kilkadziesiąt propozycji o zróżnicowanej tematyce. Natomiast w piątek (9 kwietnia) możesz zobaczyć, jak ciekawa jest nauka chemii, biologii i fizyki.

W dniach otwartych online mogą wziąć udział zarówno grupy zorganizowane ze szkół, jak i indywidualnie zainteresowani uczniowie, a w szczególności tegoroczni maturzyści.

Zarejestrować się na wykłady i prezentacje można za pomocą internetowego formularza dostępnego na stronie UP. Następnie na podany adres e-mail organizatorzy prześlą dane dostępowe do prowadzonych na żywo webinariów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments