Już 27 września o godz. 10 w centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie przy al. Spółdzielczości Pracy 88 otworzy się drugi sklep TK Maxx w mieście. Pod jednym dachem klienci znajdą aż sześć działów – moda damska, męska, produkty dla dzieci, akcesoria, obuwie i produkty dla domu.

Tysiące stylowych perełek od znanych marek i projektantów, doskonała jakość asortymentu i rabaty do 60 proc. – to tylko część atrakcji czekających na fanów marki. Nie zabraknie konkursów, w których będzie można wygrać karty upominkowe na zakupy w sklepie. Główna nagroda to aż 700 złotych!

TK Maxx działa w oparciu o unikatowy model off-price, który polega na sprzedaży markowych produktów w okazyjnych cenach. Do dyspozycji odwiedzających będzie aż 1700 mkw. powierzchni wypełnionej najnowszymi trendami i stylowymi klasykami.

Fot. TK Maxx

W dniu otwarcia, na klientów czekać będzie wiele atrakcji, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Wierni fani brytyjskiej sieci będą mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „Szklana Kula”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 15 zł!

Do dyspozycji mieszkańców, którzy chcą odwiedzić nowy TK Maxx będzie specjalny bus, który będzie dowozić klientów z centrum Lublina do SKENDE Shopping.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments