Dzień otwarty w Centrum Strzeleckim Molon Labe

0
401

Nie miałeś nigdy styczności z bronią, a bardzo chciałbyś spróbować? Uważasz, że strzelnica to miejsce tylko dla wykwalifikowanych strzelców? Już teraz możesz rozwiać swoje wątpliwości wybierając się na Dzień Otwarty w Centrum Strzeleckim Molon Labe już w sobotę, 15 lutego. Jeżeli tego będzie wam mało dodatkowo tego dnia odbędą się tam Walentynkowe Amatorskie Zawody Strzeleckie 2020. Czeka na was wiele atrakcji.

W sobotę, 15 lutego w Molon Labe w Świdniku przy Alei Lotników Polskich 9 organizatorzy przewidzieli atrakcje dla każdego. Wszyscy amatorzy, którzy do tej pory mieli styczność z bronią, oraz ci, którzy mieli okazję używać jej tylko w grach komputerowych i oglądać na filmach będą mogli poczuć się jak prawdziwi strzelcy.

Tego dnia od godziny10 do 16 wstęp na strzelnicę oraz wypożyczenie broni będzie bezpłatne, a każdy uczestnik będzie pod opieką wykwalifikowanego instruktora.

Amatorskie Walentynkowe Zawody Strzeleckie 2020 będą dobrą okazją na sprawdzenie swoich umiejętności współpracy z bronią. Organizatorzy przewidują dwie konkurencje:

  • Rewolwer Smith&Wesson – kal. 38 SPECIAL – 3 strzały, tarcza sportowa
  • Karabinek AR-15 – kal. .22 LR – 10 strzałów, tarcza sportowa

Odbędą się też dwie konkurencje dla dzieci:

  • Pistolet Glock – kal. .22 LR – 5 strzałów, tarcza sportowa
  • Karabinek AR-15 – kal. .22 LR – 10 strzałów, tarcza sportowa

Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają medale oraz przewidziane przez organizatorów nagrody rzeczowe. Uczestnicy Dnia Otwartego będą zobowiązani zapłacić za wystrzeloną amunicję i ewentualny start w zawodach. Za strat w zawodach dzieci zapłacą opłatę startową w wysokości 20 zł, a dorośli 40 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments