16 października w SKENDE Shopping ruszają bezpłatne warsztaty języka angielskiego. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Najmłodsi przez zabawę nauczą się obcych słówek i zwrotów. Będą gry, wspólne śpiewanie i malowanie. Wszystko pod okiem profesjonalnych lektorów ze szkoły językowej Cambridge School of English.

Zajęcia będą odbywały się w SKENDE w przestrzeni Małego Miasta, która powstała, aby inspirować, uczyć i pobudzać wyobraźnię najmłodszych. Na co dzień znajduje się tu oryginalny plac zabaw, w którym najmłodsi wcielając się w rolę projektantów, budują makiety miast. We wtorki w godz. 16-19 to miejsce zamieni się w szkołę językową, która będzie kształcić i bawić.

Zajęcia będą odbywały się w 3 blokach lekcyjnych, rozpoczynających się o 16, 17 oraz 18. Nie obowiązują zapisy. Jednorazowo w warsztatach udział może wziąć grupa maksymalnie 20 dzieci. Aby zapewnić wysoki poziom kształcenia, bezpieczeństwo oraz komfort najmłodszych, lekcje prowadzone będą przez dwóch lektorów jednocześnie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments