Marzy ci się napisanie książki, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? A może brakuje ci motywacji, aby dokończyć swoje dzieło? Utknąłeś w martwym punkcie i nie wiesz co dalej? W tym wszystkim pomoże ci Jan Kondrak, wokalista, gitarzysta i autor tekstów z Lublina, który zaprasza na warsztaty kreatywnego pisania.

Zajęcia mogą być prowadzone na żywo lub online. – Myślę o indywidualnych zajęciach z każdym, kto chce napisać książkę. Nie myślałem o zajęciach grupowych, tylko o normalnych, płatnych powiedzmy godzinnych zajęciach z każdym indywidualnie – tłumaczy Jan Kondrak, wokalistka i gitarzysta kojarzony między innymi z piwnicą artystyczną jaką jest Lubelska Federacja Bardów. – Oczywiście będzie też sprawdzanie na bieżąco efektów tej pracy – podkreśla.

Artysta pomysł na takie warsztaty zaczerpnął z Ameryki. – Amerykanie zajmują się takim wzajemnym warsztatowym wspieraniem się od dawna. Tam wiele osób chce napisać książki, prozę wspomnieniową dotyczącą tego co się zdarzyło w rodzinie, ale wiele osób nie potrafi się do tego zabrać, a jeśli się już zabierają to jest to bardzo złe stylistycznie i dramaturgicznie – przyznaje Kondrak.

Jan Kondrak to lubelski artysta, współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Ma na koncie jedenaście płyt nagranych z Federacją. Jest zdobywcą nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMY.

Aby zapisać się na zajęcia z Janem Kondrakiem trzeba się skontaktować mailowo pod adresem: janko8@poczta.onet.pl. Więcej szczegółów na stronie jankondrak.pl

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments