Czy czarownica musi straszna? Wcale nie! Przekonacie się o tym w niedzielę (24 listopada) w Teatrze Muzycznym podczas spektaklu familijnego Jaś i Małgosia. Początek przedstawienia o godzinie 12.

Jaś i Małgosia to spektakl familijny dla całych rodzin, który będzie przedstawiony w formie muzycznej baśni z zaskakującymi zwrotami wydarzeń. Widowisko nie ma ograniczenia wiekowego.

Baśń opowiada historię dzieci, ale i zwierząt, amatorów słodyczy, którzy zaprezentują akrobatyczne układy baletowe, a temu wszystkiemu przyglądać się będzie z ukrycia tajemniczy Wilk. W swojej wędrówce po lesie, dzieci w końcu odkryją chatkę z piernika, ale czy skrywa ona jakiś sekret dowiedziecie się dopiero podczas wydarzenia. Wtedy też dostaniecie odpowiedź na pytanie czy Czarownica okaże się zupełnie kimś innym niż wszyscy przypuszczają.

Spektakl został wyreżyserowany przez Mariolę Zagojską. Ona również odpowiada za inscenizację i niezwykłą muzykę, jaką usłyszymy podczas widowiska. Choreografią opiekowała się Beata Kamińska.

Bilety w cenie 30 oraz 35 zł.

Fot. Teatr Muzyczny/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments