Kabaret Jurki i Czesuaf. „Przyjęcie” i „Last Minute” w CSK

0
555

Dwa programy dwóch kabaretów: Jurki oraz Czesuaf zobaczymy w Centrum Spotkania Kultur w poniedziałek (20 stycznia). Początek o godzinie 18.

Kabaret Czesuaf do Lublina przyjedzie z programem „Przyjęcie”. Artyści przez dwie godziny będą wykonywać skecze i piosenki. Na „Przyjęciu” widzowie spotkają prawdziwego króla, hrabiego i jego służącego oraz hrabiankę Wątrobiankę. Będzie również kolega z liceum, który razem ze swoim szwagrem będzie robił rzeczy, które do łez doprowadzą niejednego widza. Będzie również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Program kabaretu jest bardzo obszerny i zostanie wzbogacony o wszystkim dobrze znane piosenki.

Kabaret Czesuaf powstał w 2002 roku w Poznaniu. Został wielokrotnie nagradzany na ogólnopolskich konkursach kabaretowych, a na swoim koncie ma już liczne występy na największych scenach kabaretowych w Polsce. W Lublinie wystąpi w składzie: Wojciech Kowalczyk, Maciej Morze, Tomasz Nowaczyk i Olga Łasak.

Natomiast Kabaret Jurki w swoim programie „Last Minute” skupi się na problemie życia w biegu i na jego krawędzi. Poruszą również temat odkładania wszystkiego na ostatnią chwilę i zaznaczą, że bez nas samych marzenia nigdy się nie spełnią.

Kabaret Jurki powstał w 1994 roku w Zielonej Górze. Na jego program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej. Członkowie kabaretu pozwalają sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny. Tworzą również piosenkę kabaretową. W Lublinie wystąpią w składzie: Agnieszka Litwin (Maryla), Znany Wojtek Kamiński oraz Przemysław Żejmo.

Bilety możecie nabyć w cenie 50 oraz 60 zł.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments