Dwa kąciki zabaw w lotniskowym terminalu – to efekt współpracy między Portem Lotniczym Lublin a sklepem IKEA. Obydwie przestrzenie nawiązują do tematyki podróżowania i latania.

– Cieszę się, że do grona naszych partnerów dołącza marka o międzynarodowej renomie jaką jest IKEA. To bardzo ważne dla naszych podróżnych, aby również w porcie lotniczym istniało miejsce dedykowane najmłodszym, stworzone z myślą o nich i dostosowane do ich potrzeb. Jestem przekonany, że da radość wszystkim, którzy będą mieli chęć z niego skorzystać – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Sklep IKEA w Lublinie wyposażył dwa kąciki zabaw w hali odlotów w strefie Schengen i Non Schengen. Wśród produktów znajdziemy m. in. wytrzymałe drewniane ramy i lekkie pojemniki, idealnych rozmiarów krzesła i wytrzymałe stoliki. Uzupełnieniem wyposażenia są zabawki i artykuły plastyczne, które zapewnią dzieciom świetną zabawę w oczekiwaniu na kolejne przygody.

– Stworzenie kącików zabaw na lotnisku to nie tylko przestrzeń, w której rodziny z dziećmi będą mogły w przyjaznych i bezpiecznych warunkach oczekiwać na swoją podróż. Chcieliśmy tą realizacją pokazać, że produkty IKEA, dzięki swojej funkcjonalności, można wykorzystać w każdej przestrzeni, zarówno w domu jak i w miejscach wspólnych. Tym samym urzeczywistniamy hasło: „IKEA. Bliżej niż myślisz” – mówi dyrektor regionu IKEA w Lublinie Maria Szymańska.

Autorem koncepcji jest projektant Mateusz Majewski, projekt zaś stworzony został we współpracy z projektantką Magdaleną Boguszewską. Miejsca zostały urządzone w taki sposób, aby dzieci mogły się tutaj bawić i przy tym czuć się bezpiecznie. Oprócz niezbędnych stolików, szafek i krzeseł najmłodsi znajdą w kącikach zabawy także artykuły do rysowania, kolorowanki i zabawki.

Fot. Materiały prasowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments