Kino w Bramie. Repertuar na sierpień

0
574
Fot. Materiały organizatora

W drugiej połowie wakacji Kino w Bramie wyświetli dla swoich widzów tylko dwa filmy. Ale będzie to – jak zawsze – kino wyborne, które zadowoli najbardziej wybrednych kinomaniaków. Rezerwujcie zatem weekend na seanse w plenerze.

W sierpniu odbędą się dwa seanse – 3 i 4 sierpnia. Sprawdźcie, co obejrzycie w najbliższy weekend w bramie przy Królewskiej 3. Standardowo w piątek wyświetlona zostanie retro komedia, a w sobotę obraz, który swoją premierę miał na przestrzeni ostatnich lat.

Repertuar

03.08 (piątek) – „10% dla mnie”

To komedia z lat 30. ubiegłego wieku, w której główną rolę zagrał Władysław Walter. Rodzina Grzybków dowiaduje się, że odziedziczyła po zmarłej w Ameryce ciotce spory majątek. Znudzona życiem na prowincji pani Grzybkowa chce przenieść się do stolicy, by wprowadzić w wielki świat jedynaczkę – córkę Zosię. Ta jednak nie podziela zachwytu matki, ponieważ na wsi pozostaje jej ukochany, ubogi urzędnik, Janek. Czy uda się pogodzić zachcianki i priorytety wszystkich członków rodziny? O tym przekonacie się w piątek po zachodzie słońca. Pomimo prostej fabuły, z pewnością zaskoczą liczne zwroty akcji i niepowtarzalny humor.

04.08 (sobota) – “Ignacy Loyola”

To obraz nie tylko współczesny, ale przede wszystkim nowy, bo swoją premierę w Polsce miał w styczniu bieżącego roku. Opowiada historię życia i metamorfozy jednego z katolickich świętych, który w młodości zasłynął jako człowiek niezwykle brutalny i znienawidzony. W filmie nie brakuje krwi i ciętego języka, ale też scen wzniosłych i wzruszających, co jeszcze mocniej akcentuje diametralną przemianę tytułowego Loyoli. Film produkcji hiszpańskiej i filipińskiej. Rozpoczęcie seansu godz. 21.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments