Kolejna Dycha do maratonu w Lublinie. 10 km po raz czwarty

0
281

Czeka nas ostatni bieg na dystansie 10 km, który poprowadzi biegaczy ulicami Lublina. Pogoda sprzyja sportom na świeżym powietrzu, warto więc pomyśleć o starcie lub chociaż gorącym dopingu na trasie.

Już w niedzielę (7 kwietnia) o godzinie 12 biegacze wystartują nad Zalewem Zemborzyckim. Imprezie będzie towarzyszyć miasteczko biegowe, na którym nie zabraknie wielu atrakcji zarówno dla dorosłych i dla dzieci.

Początkowo uczestnicy pobiegną aleją K. Bryńskiego i ul. Krężnicką. Dalej ul. Cienistą pokierują się na ścieżkę rowerową prowadzącą wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego. Zróżnicowany teren, najpierw asfalt, potem piękne widoki na ścieżce nad samą wodą, na pewno zbudują niepowtarzalny klimat, którego nie można przegapić.

Biegaczom na tym nienajlżejszym dystansie potrzeba wiele wsparcia i ciepłych słów, zadbajcie o to, żeby w trasę swojego niedzielnego spaceru wpisać właśnie ścieżkę przy lubelskim akwenie.

Organizatorzy proszą o wyrozumiałość wszystkich poruszających się po trasie biegu. Mogą wystąpić utrudnienia ze względu na duże zainteresowanie biegaczy.

Osoby, które chciały by pokonać dystans razem z Maratonem Lubelskim mają jeszcze szansę zapisać się na bieg. Pakiety startowe w dniach 5,6 kwietnia będą kosztować 60 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments