W piątek (3 lipca) lubelskie koziołki pojadą swoje drugie domowe spotkanie na stadionie przy Al. Zygmuntowskich. Podczas meczu zmierzą się z drużyną PGG ROW Rybik. Wiemy, gdzie i za ile można kupić bilety na to wydarzenie.

W nawiązaniu do obowiązującego rozporządzenia, sprzedaż biletów na najbliższy mecz Motor Lublin- PGG ROW Rybnik będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w czwartek (2 lipca) o godz. 20. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety.

Speedway Motor Lublin informuje także, że w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne – w cenie 50 zł, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego. W związku z epidemią na stadionie są jedynie cztery miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz. Pod uwagę będą brane tylko maile wysłane od 2 lipca od godziny 20.

Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, że osoba jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora. Każdej osobie wchodzącej na stadion zostanie zmierzona temperatura ciała. W przypadku podwyższonej temperatury, dana osoba nie będzie mogła wejść na teren stadionu.

Podczas wejścia na stadion kibic ma obowiązek noszenia maseczki aż do momentu zajęcia przez niego miejsca na trybunach. Bezwzględnie będzie również wymagane zajęcie przypisanego do danej osoby miejsca siedzącego. Na zakupionym bilecie, znajdzie się również numer bramy, którą należy wejść na stadion.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments