Kolejny muzyczny talent w rodzinie Cugowskich (wideo)

1
834

Weronika Cugowska, córka Wojtka i Krystyny Cugowskich nagrała cover utworu Eltona Johna. 12-latka zachwyciła wykonaniem piosenki znanej między innymi z „Króla Lwa” pt. Can you feel the love tonight.

Weronika Cugowska uczęszcza na lekcje śpiewu do szkoły Bluelife-Art w Lublinie, prowadzonej przez jej mamę Krystynę Cugowską. Wokal również szlifuje pod jej okiem.

– Rodzice zawsze chcą wszystkiego, co najlepsze dla swojego dziecka, ale ważne, by jeśli coś robi, robiło to przede wszystkim z własnej inicjatywy, chęci i zapału, bo samo tego chce. Najważniejsze, by realizowało swoje marzenia, rozwijało się, odkrywało swoje talenty i pasje, by nie brakowało mu odwagi, cierpliwości, by się spełniało – pisze Krystyna Cugowska na Facebooku.

Weronika cover nagrała w lutym. Było to jej pierwsze nagranie. – Cieszymy się, że próbuje swoich sił w muzycznym świecie, że się uczy, ma swój gust muzyczny, słucha dobrej muzyki. Osobiście cieszę się, że mi zaufała, dzięki czemu od końca sierpnia spotykamy się regularnie na zajęciach wokalnych i razem ćwiczymy głos – dodaje Cugowska.

Nastolatka niewątpliwie odziedziczyła głos po zdolnych rodzicach, ale i dziadku. Jej tata Wojtek Cugowski przez lata związany z zespołem Bracia obecnie rozwija karierę solową wraz z zespołem Teksasy. Krystyna Cugowska poza tym, że prowadzi własne studio nagrań śpiewa w chórze Gospel Rain. Dziadek Weroniki, Krzysztof Cugowski to jeden z najbardziej znanych w Polsce artystów, współtwórca legendarnej Budki Suflera.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Buba
Buba
3 lat temu

Podszlifować trzeba angielski bo jest kwadratowy i będzie git