Kręcimy w dobrej sprawie. Charytatywny Maraton Spinningowy

0
368

Pojadą na rowerach w szczytnym celu – w sobotę (23 marca) w Atrium Felicity odbędzie się Charytatywny Maraton Spinningowy. Fundusze zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na rzecz Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Start o godzinie 13.

„Kręcimy w dobrej sprawie” – to hasło tego maratonu. Całe wydarzenie potrwa około trzech godzin. Podczas niego na uczestników czekają liczne konkursy i niespodzianki. Cały maraton poprowadzą instruktorzy: Jacek Kowalczyk i Iwona Spasówka.

Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy. Znajdzie w nim wodę mineralną, wodę kokosową, pakiet suplementów diety oraz owoce. – Będziemy wybierać trzech najbardziej zaangażowanych zawodników. Czekają na nich nagrody. W trakcie wydarzenia po galerii będą chodzić wolontariusze i będą zbierać pieniądze dla hospicjum. Będziemy zbierać również nakrętki – mówi Jacek Kowalczyk, organizator akcji. – Gośćmi specjalnymi będą żużlowcy Speed Car Motor Lublin.

Koszt uczestnictwa w maratonie to cena minimum 20 złotych. Kwota jednak jest dowolna. Całe zebrane fundusze zostaną przekazane do hospicjum. Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Formy Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments