Czerwiec, lipiec i sierpień to czas największych i najbardziej lubianych przez mieszkańców oraz turystów letnich festiwali w Lublinie. Przed nami Noc Kultury, Inne Brzmienia, Carnaval Sztukmistrzów i Jarmark Jagielloński.

Pierwszą dużą imprezą, na którą będziemy mogli się wybrać będzie Noc Kultury. W tym roku zorganizowana zostanie ona w sobotę (4 czerwca).

Szczegółowy program znajdziecie tutaj

Miesiąc później, bo od 7 do 10 lipca zaplanowano Wschód Kultury – Inne Brzmienia. To festiwal, który prezentuje szerokie spectrum nietuzinkowej, alternatywnej muzyki, która trafia w gusta przede wszystkim tych najbardziej wymagających słuchaczy.

Inne Brzmienia – program

W ostatni weekend lipca, czyli od 28 do 31 lipca odbędzie się Carnaval Sztukmistrzów. To coroczne święto cyrku i sztuki ulicznej, na które przyjeżdżają artyści, akrobaci i highlinerzy z całego świata.

Ostatnią wakacyjną imprezą będzie Jarmark Jagielloński. Trwać on będzie od 19 do 21 sierpnia. Tradycyjnie odbędą się liczne koncerty, jak i jarmark, na którym spotkacie wystawców z rękodziełem, żywnością i zabawkami jarmarkowymi.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments