Lubelski zespół Pin-Up zaprezentował premierową piosenkę

0
1154

Natalia Andrzejczak to młoda wokalistka lubelskiego zespołu Pin-Up. Teraz wraca z nowym singlem. Premierowego utworu „Nie mogę zapomnieć” możemy słuchać na YouTubie wokalistki od piątku (25 września).

Natalia swoją przygodę z disco polo rozpoczęła w programie Disco Star. Teraz prezentuje trzeci utwór. Piosenka powstała również przy współpracy z Kubą Urbańskim z zespołu Playboys.

– Chcieliśmy stworzyć coś tak samo albo nawet bardziej tanecznego i klubowego niż poprzedni utwór, a jednocześnie zawrzeć w nim więcej emocji – podkreśla Natalia Andrzejczak. – Nagrywanie klipu trwało dwa dni, zawarliśmy tam lekką fabułę, a efekty przeszły moje oczekiwania. Cieszę się, że tym razem oprócz świetnej ekipy filmującej, miałam przy sobie swoich bliskich znajomych, przez co było mi raźniej i miałam z kim dzielić emocje, które wszystkiemu towarzyszyły – dodaje.

Piosenka jest wspomnieniem za utraconym uczuciem. – Jest też pewnego rodzaju krokiem w przód. Mam nadzieję, że tak jak poprzednie będzie dobrze i ciepło odebrana, ponieważ tym razem premiera znaczy dla mnie szczególnie dużo – podkreśla Andrzejczak.

Fot. Materiały artystki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments