Przyjadą miłośnicy motoryzacji nie tylko z okolicznych miejscowości, ale i z całego województwa lubelskiego. W niedzielę (14 kwietnia) o godzinie 14 odbędzie się zlot motoryzacyjny pod hasłem: Lubelskie klasyki nocą. Wydarzenie odbędzie się na ul. Krochmalnej 13H.

– Dla wielu odwiedzających to szansa podróży do lat młodości. Na nasze spotkania chętni przychodzą często z całymi rodzinami pokazując wnuczkom, czym kiedyś jeździli ich dziadkowie – wyjaśnia Krzysztof Żurawski ze stowarzyszenia Lubelskie Klasyki Nocą.

Na zlocie zobaczycie największe perły motoryzacyjne różnych marek z całego świata. Samochody i motocykle. Tego na pewno nie zabraknie.

– Motoryzację traktujemy jak pasję i hobby, a nie jako środek do przemieszczania się wyłączeni z punktu a do punktu b. Zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacji wraz z całymi rodzinami – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Zadbali oni także o tych najmłodszych uczestników. Na dzieci czekają również specjalne atrakcje. Dodatkowo zobaczycie najnowsze propozycje jakie przygotowały dla was lubelskie salony motoryzacyjne.

– Zainteresowanie kierowców jest ogromne – przyznaje Bartłomiej Miśkiewicz z klubu Low Lublin. – Sezon zimowy to czas największych przeróbek w autach i dla wielu osób otwarcie sezonu to pierwsza okazja by zaprezentować odmienione auto większemu gronu pasjonatów motoryzacji i poznać najnowsze trendy w tuningu – dodaje.

Na miejscu czeka na was również Drift Trike, Skate Town oraz strefa gastronomiczna. Na wydarzenie wstęp jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments