Lublin walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski 2020. To już 12. edycja tego konkursu, w którym nagrodą będzie między innymi sprzęt AGD. Otrzymają go najbardziej potrzebujący mieszkańcy.

“Świeć Się z Energą” to coroczna akcja nagradzająca najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce. Podczas zabawy w “Świeć Się z Energą” tysiące Polaków poprzez głosowanie wybiera najpiękniej rozświetlone miasta.

Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 250 tys. zł, w tym 200 tys. zł dla najlepszych miast z przeznaczeniem na cele charytatywne. Trwająca kilka tygodni akcja nie tylko inspiruje i zachęca Polaków do świątecznego dekorowania swoich domów i miast, czy uwieczniania ich na zdjęciach, ale też udowadnia, że tego typu rywalizacja może także mieć na celu pomoc potrzebującym.

Rywalizacja w plebiscycie miast ma także szczytny cel – na zwycięzców czekają wartościowe nagrody w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, z przeznaczeniem na wsparcie domów dziecka lub innych celów społecznych, które w Plebiscycie Miast ufundowała spółka Energa Oświetlenie.

W zabawie może wziąć udział każdy, poprzez oddanie głosu na najpiękniej rozświetloną miejscowość w „Plebiscycie Miast” i najpiękniej świetliście udekorowaną galerię handlową w „Świeć się Galerio”. Do konkursu fotograficznego można zgłaszać swoje zdjęcie oraz głosować na inne niebanalne kadry. Konkursy podzielone są na etapy regionalny i ogólnopolski.

Na Lublin możecie zagłosować tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments