Mecz charytatywny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie

0
171

W niedzielę (16 stycznia) o godzinie 16 w Hali Sportowo-Widowiskowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie odbędzie się dobroczynny turniej piłki nożnej „UM-Lub Allstars 3”.

Wydarzenie wraca po 4 latach i przygotowywane jest przez organizację studencką IFMSA-Poland Oddział Lublin. Reprezentanci poszczególnych drużyn będą natomiast członkami stowarzyszeń uczelni m.in.: Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego, Studenckiego Towarzystwa Naukowego czy Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji.

Event organizowany jest w ramach projektu „Miś pod szpitalną choinkę”. Celem tej akcji jest wsparcie Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, dlatego podczas meczu będą zbierane pieniądze na zakup profesjonalnej aparatury medycznej właśnie dla tej instytucji.

W ramach turnieju piłki nożnej przewidziano też wiele atrakcji dla widzów, jak i dla występujących podczas niego zawodników. Dla tych pierwszych przygotowano nagrody, a uczestnicy meczu mają szansę wygrać konkurs na najlepszego strzelca. Wspólny czas uświetni zaś specjalny występ tancerek z grupy UDS Cheerleaders.

Bilety na to wydarzenie można nabyć w cenie 10 zł kwadrans przed jego rozpoczęciem przy ul. Chodźki 15, czyli w siedzibie Hali Sportowo-Widowiskowej UM Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments