Męskie czytanie z aktorem Tomaszem Karolakiem

0
456

W niedzielę (15 września) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się Męskie Czytanie. Fragmenty książek przeczyta aktor Tomasz Karolak, a wydarzenie odbędzie się w ramach Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej.

Czytanie odbędzie się w Galerii Małej na poziomie 0. Organizatorzy chcą, by przełamał się powszechny stereotyp, że chłopcy nie lubią czytać książek. W ramach cyklu z dziećmi spotykają się i czytają mężczyźni uchodzący za synonim męskości i jednocześnie budzą podziw i szacunek. Dotychczas lektury przeczytał między innymi Krzysztof Hołowczyc, Robert Makłowicz, Mariusz Czubaj, czy pochodzący z Lublina pisarz Marcin Wroński.

Tomasz Karolak to aktor, muzyk, showman i dyrektor teatru IMKA. Zagrał główną rolę w najnowszym serialu telewizyjnym „39 i pół”.

Wydarzenie jest skierowane do dzieci powyżej dziesiątego roku życia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Przyjmowane są one pod adresem: rezerwacja@festiwalliteraturydzieciecej.pl.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments