Przed nami kolejna edycja Moto Session, czyli targów motoryzacyjnych z emocjonującymi pokazami. Ryk silników, pisk opon i błysk karoserii to będzie coś czego na pewno nie zabraknie w sobotę (1 października) i w niedzielę (2 października) w Targach Lublin.

Dwie hale pełne imponujących modeli samochodów i motocykli, jakich nie widzi się na co dzień, mrożące krew w żyłach pokazy, nowości oraz wyjątkowa strefa pojazdów zabytkowych – to tylko mała część atrakcji, jakie czekają na zwiedzających podczas tegorocznego Lubelskiego Święto Motoryzacji.

Strefa dealerów i niezwykłe pojazdy

Moto Session to przede wszystkim wystawy samochodów i motocykli. Około 100 wystawców, piętnaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej i kilkanaście tysięcy gości. Na terenie lubelskiej hali targowej zaparkują auta prezentowane przez dealerów znanych i popularnych marek. Nie może zabraknąć też motoryzacyjnych perełek. Pojawią się auta egzotyczne i tuningowane, a także rzadkie pojazdy zabytkowe.

Ekstremalne pokazy

Lubelskie Święto Motoryzacji to nie tylko wyjątkowe modele samochodów, ale także mrożące krew w żyłach pokazy. Na amatorów mocnych wrażeń czekają ekstremalne pokazy m.in. driftu i stuntu.

Autodetaling

Chcesz zobaczyć z bliska, jak pracują profesjonaliści z branży detailingu? Jak w ciągu kilku godzin zwykły samochód zamienia się w prawdziwy diament? W ogromnej strefie DetailSession by MotoKasia czekać na Ciebie będą najlepsi specjaliści z dziedziny auto detailingu. Swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci chemii, sprzętu, padów polerskich, kosmetyków oraz wszystkiego, co wpływa na spektakularny efekt wykonanej usługi. Oprócz tego będzie można zobaczyć profesjonalistów w akcji podczas specjalnych pokazów.

Bilety

Bilety możecie nabyć na stronie internetowej motosession.pl lub w kasie Targach Lublin. Bilet ulgowy dostaniecie w cenie 25 zł (od 29 września do 2 października). Za bilet normalny trzeba będzie zapłacić 40 zł (od 29 września do 2 października). Bilet rodzinny dostaniemy w cenie 100 zł (od 29 września do 2 października).

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments