Wakacyjne statystyki pokazały, że loty do Turcji z lubelskiego lotniska okazały się prawdziwym hitem. W związku z tym biuro podróży Coral Travel Poland planuje dołożyć drugą rotację do Antalyi a sezon Lato 2023 rozpocząć wcześniej, już od początku czerwca.

47 828 osób obsłużył w sierpniu Port Lotniczy Lublin. Był to najlepszy wynik w dziesięcioletniej historii lotniska. Rekordowa frekwencja to zasługa m.in. bardzo dobrze przyjętych przez mieszkańców Lublina i regionu rejsów wakacyjnych w ramach akcji Lato 2022.

– Cieszę się, że nasza siatka połączeń zostanie uzupełniona o kolejne loty do Turcji. Kierunek ten należy do czołówki najchętniej wybieranych przez lubelskich turystów. Jestem przekonany, że ta dodatkowa rotacja przyciągnie klientów, którzy wybiorą nasz port lotniczy, jako początek wakacyjnej przygody – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Antalya jest uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości turystycznych na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Już od 3 czerwca 2023 r. będą realizowane dwa połączenia tygodniowo na trasie Lublin – Antalya. Jest to kolejna już zapowiedź połączeń na wakacje 2023. Od 2 czerwca 2023 roku do siatki połączeń z Portu Lotniczego Lublin dołączy Rodos. Loty na grecką wyspę będą odbywać się raz w tygodniu aż do 6 października 2023 roku. Wycieczki można rezerwować na stronie Rainbow oraz u agentów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments