W niedzielę (2 sierpnia) Motor Lublin zmierzy się z Betard Spartą Wrocław. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:15. Zgodnie z nowym rozporządzeniem w meczu może wziąć udział tylu kibiców, ilu odpowiada 50 proc. objętości stadionu. Sprawdźcie, ile będzie dostępnych biletów na niedzielny mecz i jak je zdobyć.

Wiadomo, że klub złożył pismo do lubelskiej policji z prośbą o udostępnienie 4086 miejsc dla kibiców na niedzielny mecz.

Sprzedaż biletów będzie się odbywać wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w piątek (31 lipca) o godz. 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety. Klub informuje również, że w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne – w cenie 50 zł, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.

W związku z epidemią na stadionie znajdują się jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz. Pod uwagę będą brane pod uwagę maile wysłane od 31 lipca od godziny 20.

Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia epidemicznego.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments