Jesienią Polsat wypuści nowy muzyczny format All Together Now, w którym uczestnicy staną przed setką ekspertów, by zaprezentować swoje możliwości wokalne. Castingi ruszają 23 czerwca, a jeden z nich odbędzie się w Lublinie.

All Together Now to pomysł Brytyjczyków, którzy już pracują nad drugim sezonem. Program swoją formułą przypomina inne, doskonale znane Polakom produkcje, takie jak Idol czy Must Be The Music. Polega na zaprezentowaniu utworu muzycznego, który oceni panel składający się z aż stu ekspertów muzycznych. Dopuszczalne są występy solowe, zespołowe oraz duety.

Edycja angielska składała się z 6 odcinków. Ostatni z nich przyniósł zwycięstwo Michaelowi Rice, który w finale wykonał piosenkę „Hallelujah”. Brytyjczyk zgarnął 50 tysięcy funtów.

Teraz przyszedł czas na wyłonienie utalentowanych Polaków. Castingi ruszają 23 czerwca. Pierwszy z nich odbędzie się w Katowicach, następnie 24 czerwca ekipa telewizyjna Polsatu zawita do Lublina, w którym z pewnością zakwalifikuje kolejnych uczestników. Eliminacje rozpoczną się o godz. 10 w lubelskim klubie Dom Kultury przy Krakowskim Przedmieściu.

Na wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił przed kamerami, ale 24 czerwca nie będą mogli pojawić się w Domu Kultury, czekają jeszcze dwa terminy nagrań: 30 czerwca w Gdańsku oraz 1 lipca w Białymstoku.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments