Mamy 45 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczą: 10 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. wielkopolskiego, 6 osób z woj. małopolskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z pomorskiego, opolskiego, podlaskiego i zachodniopomorskiego – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

– Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w naszym województwie dotyczą jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat w stanie dobrym z powiatu janowskiego, jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat w stanie średnim z powiatu świdnickiego, jednej kobiety w przedziale wieku 0-20 lat w stanie dobrym z powiatu świdnickiego. Wszystkie kobiety miały styczność z przypadkiem potwierdzonym – dodaje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.

Obecnie na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 77 przypadków  zakażenia koronawirusem (w tym 2 osoby zmarłe). W sumie liczba osób zakażonych w Polsce wynosi 1289 (w tym 16 osób zmarło).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments