Krzysztof Buczkowski i Mateusz Cierniak zasilą Motor Lublin w sezonie 2021. O nowych transferach klub poinformował w czwartek (5 listopada). Podczas prezentacji nowych Koziołków zdradzono również, jak będą wyglądały nowe kevlary żużlowej drużyny.

Dla lubelskiego Motoru transfer Mateusza Cierniaka jest dużym sukcesem, bowiem młodzieżowca swoimi ofertami kusił między innymi klub Moje Bermudy Stali Gorzów, MrGarden GKM Grudziądz czy Betard Sparta Wrocław. Również dzięki pozyskaniu tego zawodnika w sezonie 2021 Motor Lublin będzie miał najsilniejszą parę juniorską, bo były zawodnik Unii Tarnów pojedzie w duecie z Wiktorem Lampartem.

Natomiast Krzysztof Buczkowski zdecydował się zamienić MrGarden GKM Grudziądz na lubelski Motor. I choć miniony sezon nie był dla tego zawodnika powodem do dumy klub, jak i kibice wierzą, że w Motorze zawodnik wróci do swojej formy.

W nadchodzącym sezonie w naszej drużynie będzie się również ścigał Dominik Kubera, wychowanek Fogo Unii Leszno. Motor Lublin kibiców zaskoczył jednak nie tylko nowymi transferami. Klub zaprezentował dwa nowe kevlary, w których będą startować zawodnicy. Przypominamy, że dotychczas żadnej inny klub nie zdecydował się na dwa rodzaje różnych kombinezonów i jest to nowość w Polskim żużlu.

Fot. Horizon Air Services & Horizon Prestige Club

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments