Nowy utwór lubelskiej wokalistki Agnieszki Wiechnik (wideo)

0
506

„Jesteś” to tytuł nowego utworu pochodzącej z Janowa Lubelskiego wokalistki Agnieszki Wiechnik. Singiel swoją premierę miał w sobotę (25 lipca) na kanale YouTube. – Czasem czuję potrzebę, by wyrzucić emocje – nie ukrywa artystka.

– Czasem czuję potrzebę, by napisać jakąś balladę, wyrzucić emocje, które się nazbierały i utwór „Jesteś” jest takim trochę oczyszczeniem, spowiedzią. Jedni chodzą do terapeuty inni piszą piosenki. (śmiech) Każdy sposób jest dobry – zaznacza Agnieszka Wiechnik, wokalistka z Lubelszczyzny. – Zamarzył mi się utwór filmowy, który buduje napięcie i wzbudza emocje u słuchacza i mam nadzieję, że mi się udało. Nie jest to typowy „hit radiowy” , może nie ma nowoczesnych brzmień, ale taki właśnie miał być – wyjaśnia.

 

Klip jest skromny, jednak nie stroni od emocji. – W prostocie cały urok. Chciałabym, by piosenka podnosiła na duchu. Mimo trudnych chwil w życiu, nie jesteśmy sami, mamy przyjaciół i bliskich, którzy są dla nas oparciem. Trzeba pozamykać stare drzwi, zostawić za nimi to co nas przygniata i iść do przodu – radzi artystka.

Agnieszka Wiechnik piosenkę napisała sama. – Przepięknie zaaranżował i wyprodukował ją Rafał Konieczny przy pomocy producenta MAVOOI. Za klip odpowiada Rafał Pop, z którym współpracuję na stałe i Eliza Pieńkoś, moja wizażystka i stylistka, a prywatnie przyjaciółka – podkreśla artystka. – Współpraca z takim teamem to sama przyjemność, wszyscy wzajemnie się uzupełniamy, rozumiemy się w 100 proc. i mamy coraz więcej pomysłów. Klip kręciliśmy w TN Studio w Lublinie – dodaje.

Wywiad z Agnieszką Wiechnik przeczytacie tutaj 

Fot. Materiały artystki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments