Pierwszy Duathlon w Lublinie. Ruszyły zapisy

0
409

Ruszyły zapisy na I Lubelski Duathlon. Impreza odbędzie się 23 września, a liczba miejsc jest ograniczona.

To pierwszy taki wyścig w Lublinie. Powstał z myślą o tych, którzy lubią łączyć kilka najpopularniejszych dyscyplin. W tym przypadku uczestnicy zmierzą się z ok. 5-kilometrową trasą biegową, ok. 20-kilometrową trasą rowerową i znów ok. 2.5-kilometrową trasą biegową prowadzącą już do mety.

Duathlon rozpocznie się o godz. 12 na terenie nowego Parku przy u. Zawilcowej w Lublinie. Trasa będzie przebiegać ścieżkami rowerowymi i szutrowymi parku.

Po wyścigu dorosłych uczestników, o godz. 15 zaplanowane zostały biegi dla młodszych sportowców w kategoriach wiekowych 15-13 lat, 12-9 lat, 8-6 lat i poniżej 5 lat, na odpowiednio krótszych dystansach.

Dla biegaczy, którzy ukończą zmagania organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale. 6 najlepszych mężczyzn i 6 pierwszych kobiet oraz 3 pierwszych chłopców i 3 dziewczynki z każdej kategorii wiekowej otrzyma od organizatorów atrakcyjne nagrody.

– Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych, profesjonalistów i amatorów. Gwarantujemy świetną zabawę, moc adrenaliny i niesamowite przeżycia. – zapewniają organizatorzy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments