Malowanie twarzy, animacje oraz koncerty. W sobotę (28 września) na terenie Browaru Perła przy ulicy Bernardyńskiej odbędzie się piknik rodzinny Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Początek wydarzenia o godzinie 13.

Piknik zgromadzi absolwentów, studentów oraz pracowników uczelni. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Brathanki, wykonujący muzykę z pogranicza popu i folku. To również twórcy takich hitów, jak W Kinie w Lublinie i Czerwone Korale. Podczas wydarzenia wystąpi również zespół Jarzębina, który zadebiutował hymnem na Euro 2012.

Również na tych najmłodszych czeka moc atrakcji. Dzieci będą mogły pobawić się między innymi na dmuchanym zamku oraz wziąć udział w animacjach, które poprowadzą profesjonalni animatorzy. Nie zabraknie również waty cukrowej oraz popcornu, jak i warsztatów z wykonywania maskotek.

Dodatkowymi atrakcjami wydarzenia będą namioty, w których zapoznamy się z ofertą uczelni. Będziemy mogli zmierzyć ciśnienie, poznać metody leczenia trądziku oraz wykonać diagnozę analizy składu ciała.

Program

13:00 – Rozpoczęcie Pikniku i Przywitanie Gości

13:00 – 15.00 – Zabawy dla dzieci i dorosłych

15:00 – oficjalne otwarcie pikniku

15:20 – Zespół śpiewaczy „Jarzębina”

15:50 – Zespół Muzyczny WSEI i ALMS

16:20 – występ Zespołu Cheerleaders ALMS WSEI

16:40 –Zespół Muzyczny „500”

17:20 – wspólne zdjęcie uczestników Pikniku –przy scenie

17:30 – koncert Zespołu BRATHANKI

19:00 – zakończenie pikniku i podziękowania

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments