Pizza. Teatr ITP zaprasza na premierę spektaklu i maraton

0
308

Od czwartku (4 marca) do niedzieli (7 marca) na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim o godzinie 18 Teatr ITP będzie grał swój nowy spektakl. Pizza, bo taki nosi on tytuł podejmie temat miłości.

Pizza to przewrotny, a zarazem intymny spektakl podejmujący temat miłości małżeńskiej, ale też samej istoty mężczyzny i kobiety. Sytuacja dzieje się sypialni w ciągu nocy. Ona i on jak zwykle spotykają się po skończonym dniu, by wspólnie udać się na odpoczynek. Okazuje się, że tym razem zaśnięcie nie będzie takie proste. Noc się przedłuża, a małżonkowie zaczynają doświadczać swojej miłości. Tym samym odkrywają sens i istotę swojego małżeństwa.

Okazuje się jednak, że nie są w tym sami. Odwiedziny tajemniczych gości jeszcze bardziej podsycają ogień ich miłości, a także popychają ku dalszym rozważaniom. Bohaterowie zapraszają widza do swojego świata – realnego, przepełnionego namiętnością, intymnością, ale też i niezrozumieniem czy kłótnią.

Za scenariusz odpowiada Mariusz Kozubek. Na scenie zobaczymy Dominika Borka, Paulinę Borową, Marcina Struga oraz Rafała Dąbka i Wiktorię Janeczko (gościnnie).

Na każdy ze spektakli dostępnych jest 40 wejściówek. Wejściówki będą możliwe do otrzymania przed salą CTW-02 przed spektaklami 4 marca, 5 marca, 6 marca, i 7 marca od godziny 17.00 do 18.00.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments