Aktywny Dzień Dziecka odbywający się w sobotę (1 czerwca) na Targach Lublin upłynie pod znakiem imprez sportowych. Choć atrakcje będą głównie dla dzieci to wydarzenie skierowane jest do całych rodzin, a to wszystko za sprawą dwóch imprez: 7. PKO Półmaratonu Solidarności oraz 27. Międzynarodowego Biegu Solidarności „Lubelski Lipiec 1980”. Imprezą towarzyszącą będzie Sport Festiwal. Początek wydarzeń o godzinie 8.

Sport Festiwal to wydarzenie dla miłośników aktywnego trybu życia. Najmłodsi i ich rodzice będą mogli spróbować swoich sił w różnorodnych dyscyplinach sportu, także tych olimpijskich. Ergometry wioślarskie, szermierka, boccia, tenis, jazda na wrotkach, drift-trike, trampoliny, cheerleading oraz fitness – to tylko niektóre atrakcje, jakie na nich czekają.

W hali Targów znajdować się będzie meta 7. PKO Półmaratonu Solidarności i 27. Międzynarodowego Biegu Solidarności organizowanego pod hasłem: „Lubelski lipiec 1980”. To biegi, w których mogą wziąć udział zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież.

Strefa startu
godz. 9:00 – start 7. PKO Półmaratonu Solidarności, Świdnik – BRAMA GŁÓWNA WSK PZL ŚWIDNIK , al. Lotników Polskich 1

Strefa mety – MIĘDZYNARODOWE TARGI LUBLIN, UL. DWORCOWA 11
ok. 11:00 – dekoracja generalna
ok. 11:30 – dekoracja w kategoriach wiekowych
ok. 12:00 – zakończenie półmaratonu

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments