Deski skateboardowe, rowery BMX i pokazy na hulajnogach. W tym roku w Tomaszowie Lubelskim odbywa się jubileuszowa 10. edycja Zawodów BMX i Skateboarding „Pokaż Skillsy” organizowana prze z LakaVinyl. To największy tego typu event na Roztoczu. Impreza odbędzie się 31 sierpnia.

Stałym już elementem wydarzenia są koncerty, na których występują gwiazdy polskiej sceny muzycznej z nurtu miejskiego. Do tej pory na imprezie zagrali m.in. OSTR/Hades, Borixon, Trzeci Wymiar, Chonabibe, Gruby Mielzky.

– W tym roku przypada okrągła, dziesiąta rocznica Pokaż Skillsów. Z tej okazji gwiazdami wieczoru bedą PlanBe oraz Emes Miligan, którzy mogą pochwalić się wielomilionowymi wyświetleniami na platformach muzycznych – mówią organizatorzy. – Staramy się ulepszać każdą kolejną edycję Skillsów, dodawać nowe atrakcje i zapewniać widzom oraz zawodnikom jak najlepsze wrażenia – dodają.

W programie już od godz. 12 w skateparku w Parku Miejskim Tomaszowa Lubelskiego rozegrają się zawody z blisko 60 uczestnikami na rowerach BMX, deskorolkach i hulajnogach, którzy pokażą swoje najlepsze triki. Dodatkowo muzykę na zawodach zapewni One Frequency – Me How Beats, Karol Aleksander.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments