Fundacja Wsparcie na Starcie organizuje w ramach kampanii Dotykam=Wygrywam wydarzenie profilaktyczne w Hotelu Focus na al. Kraśnickiej. Zaproszeni są wszyscy, którym nie obojętny jest problem badań profilaktycznych pod kątem raka piersi.

Spotkanie zarówno dla Pań i Panów odbędzie się w piątek, 25 października, o godz. 18. Na wydarzeniu wystąpią zaproszeni goście: Marzena Czebiera i Halina Gardzialac- brafitterki z salonu Lady Marion bielizna & brafitting w Chełmie, wolontariuszki Fundacji Wsparcie na Starcie, edukujące nastolatki i kobiety na temat tego, jak dbać o zdrowie piersi, zaszczepiając w nich zwyczaj regularnego samobadania piersi i noszenia dobrze dobranego biustonosza.

Dr hab. Konrad Futyma, ginekolog opowie o profilaktyce i aspektach medycznych związanych z rakiem piersi. Wstęp całkowicie wolny. Każdy z uczestników będzie miał możliwość indywidualnej rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Celem kampanii Dotykam=Wygrywam jest promocja profilaktyki raka piersi poprzez regularne samobadanie piersi i noszenie dobrze dobranego biustonosza. Kampania ruszyła 01.10 i zbiera fundusze na wsparcie działań fundacji charytatywnych.

Do akcji dołączyły gwiazdy, które wzięły udział w nagraniu filmu nawołującego do wypracowania w sobie nawyku dbania o zdrowie piersi. Są nimi: Beata Sadowska, Daria Widawska, Elżbieta Romanowska, Marzena Rogalska, Aleksandra Kisio, Karolina Szostak, Lidia Kalita, Lidia Popiel, Anna Gzyra-Augustynowicz, Anna Iberszer, Olga Kozierowska, Anna Męczyńska oraz pierwszy mężczyzna, który stał się ambasadorem kampanii – Qczaj.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments