Rock Music School w Lublinie zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia online. Ich uczestnicy będą mogli udoskonalić technikę między innymi gry na gitarze elektrycznej, klasycznej, pianinie czy perkusji.

– Nauka gry online to cykliczne zajęcia skierowane do wszystkich osób bez względu na wiek, poziom umiejętności czy miejsce zamieszkania. Do przeprowadzenia zajęć w tej formie nie potrzeba specjalistycznych sprzętów, wystarczy telefon, tablet lub laptop z wbudowaną kamerą i dostępem do internetu oraz małe słuchawki – tłumaczy Marcin Fidecki, nauczyciel Szkoły Rocka.

W bogatej ofercie zajęć znajdzie między innymi naukę śpiewu, gry na gitarze elektrycznej, akustycznej i klasycznej, nauka gry na gitarze basowej oraz perkusji. Dostępne są również zajęcia z gry na pianinie, skrzypcach czy saksofonie.

– Zajęcia prowadzone są przez naszych nauczycieli, którzy uczą w placówce. Zajęcia trwają 45 minut, a ich termin ustalamy indywidualnie, w różnych dniach i godzinach, także wieczornych. Niezbędne jest jedynie posiadanie własnego instrumentu w domu – zaznacza Fidecki.

Cennik zajęć znajdziecie tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments