Zdobywanie punktów z szansą na nagrody oraz wydłużony czas trwania akcji to nowości 11. edycji Sezonu Lublin. W tym roku wydarzenie rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do jesieni.

Zacznie się 1 czerwca i potrwa do 31 października. W tym roku do akcji dołączyło 53 partnerów, którzy dają możliwość zbierania punktów w 64 aktywnościach w 6 kategoriach. Punkty będzie można później wymienić na cenne nagrody.

Sezon Lublin w sezonie 2022 będzie odbywał się w nowej formule. Nie jest ona jednak spowodowana ograniczeniami pandemicznymi, a tegoroczna akcja ma charakter promujący różne formy spędzania wolnego czasu w przestrzeni miasta. Program jest skierowany zarówno do mieszkańców Lublina, jak i turystów.

Sezon Lublin od lat promuje potencjał turystyczny miasta, w tym roku dodatkowo jest szansą dla lokalnej branży turystycznej, by po trudnym czasie pandemii, na nowo zaprezentować pełną ofertę swoich usług. Mam nadzieję, że nowa odsłona wydarzenia zachęci mieszkańców i turystów do poznawania naszego miasta i spojrzenia na Lublin z nieco innej perspektywy – mówi Mariusz Banach, zastępca prezydenta Lublina.

Celem Sezonu Lublin jest promowanie atrakcji turystycznych naszego miasta, wydarzeń kulturalnych, aktywności na świeżym powietrzu, spacerów z przewodnikiem, a także usług turystycznych i lokalnej kuchni. Sezon Lublin to więc zachęta dla wszystkich przebywających w mieście, aby poznać życie kulturalne i rozrywkowe, a także miejsca inspiracji.

Uczestnicy biorący udział w programie będą nagradzani punktami w postaci naklejek za skorzystanie z różnych, płatnych wydarzeń oraz usług turystycznych. Naklejki umieszczane będą na karnetach dostępnych bezpłatnie u partnerów programu. Za każde 10 lub 30 zebranych punktów otrzymają unikalną, rzeczową nagrodę o wartości 90 zł lub 200 zł. Będzie to między innymi power bank ze specjalnym grawerem. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma również pamiątkowy dyplom Przyjaciela (10 punktów) lub Znawcy Lublina (30 pkt). Oferta Sezonu Lublin jest podzielona na 6 kategorii i jest to Spacerowicz, Przybysz, Smakosz, Kustosz, Atleta i Kolekcjoner.

Karnety do zbierania punktów wraz z pierwszą naklejką uczestnicy odbiorą u partnerów Sezonu Lublin 2022 oraz w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3.

Szczegółowy program Sezonu Lublin 2022 znajdziecie tutaj

Fot. Dominika Polonis

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments