Odcinek drugiego sezonu serialu fabularnego pt. „Wojenne dziewczyny’’, w którym akcja filmu przeniosła się do naszego miasta, obejrzało ponad dwa miliony widzów. To rekord oglądalności wśród dotychczasowych odcinków tej produkcji.

Serial „Wojenne dziewczyny” oglądamy na antenie TVP1 od marca 2017 roku. 80 procent zdjęć do niego powstawało w Lublinie, pozostałe w Warszawie i Piasecznie. Jego reżyserem jest Michał Rogalski, a scenariusz napisał Marek Kreutz. Serial opowiada o walczących podczas okupacji hitlerowskiej młodych kobietach. W te role wcieliły się: Aleksandra Pisula, Marta Mazurek i Vanessa Aleksander. Oprócz nich na ekranie oglądamy również Józefa Pawłowskiego, Michała Czerneckiego i Danutę Stenkę.

W serialu Lublin wciela się w rolę Warszawy, ale w jednym z odcinków drugiego sezonu, zagrał również sam siebie. W 25 odcinku los jednej z bohaterek przywiódł ją do Lublina. Wyprawa była bardzo niebezpieczna, ale zakończyła się sukcesem. Ten odcinek właśnie zyskał rekordową oglądalność.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments