Spis treści. Hanna Lewandowska i Piotr Selim wystąpią w Lublinie

0
436

W poniedziałek (27 września) w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin wystąpią Piotr Selim i Hanna Lewandowska. Koncert będzie 34. odsłoną cyklu „Spis Treści”. Rozpocznie się o godzinie 18.

Koncert Piotra Selima będzie połączony ze spotkaniem autorskim z Hanną Lewandowską o jej wydanym niedawno tomie poezji „Stacyjki”.

Hanna Lewandowska to autorka małych form literackich, wierszy, tekstów piosenek, scenariuszy wydarzeń artystycznych oraz libretta kantaty „Z ziemi wiernej” i oratorium „(Po)mosty”. Od lat współpracuje z Piotrem Selimem. Ich piosenki były wielokrotnie nagradzane. Teksty Hanny Lewandowskiej z muzyką i w wykonaniu Piotra Selima oraz Jolanty Sip znalazły się na wszystkich autorskich płytach Lubelskiej Federacji Bardów. Jej utwory publikowane były w Kwartalniku literackim „Akcent” oraz przez wydawnictwa Dalmafon, Gaudium, Polihymnia. Tom „Stacyjki” to jej pierwsza tego typu publikacja.

Piotr Selim to pianista, kompozytor, wokalista i aranżer. Jest laureatem między innymi Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, „Łaźni” w Radomiu, „Spotkań Zamkowych” w Olsztynie, „Spotkań Bardów” we Włocławku, Spotkań Młodych Autorów i Kompozytorów SMAK w Myśliborzu, „Oranżerii” w Radzyniu Podlaskim, Spotkań z Piosenką Autorską w Biłgoraju, „Kamienia Wiary” w Siedlcach, Festiwalu Kultury Ekologicznej w Józefowie i Festiwalu „Złota Kropla” w Świnoujściu.

Bilety do kupienia w Kasie DDK w cenie 10 i 15 zł. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc pod adresem mailowym: projekty@ddkweglin.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments