Jeden z komików Stand-up Polska ruszył właśnie po Polsce ze swoim najnowszym programem. „Szklanka do połowy” Karola Kopca to jazda bez trzymanki po umyśle komika, który widzi świat w większej ilości barw niż sam Szalony Kapelusznik.

W nowym materiale Karol Kopiec weźmie na warsztat wydarzenia ze swojego życia, które w ostatnich latach miały na niego wpływ. Przepuści je przez bardzo charakterystyczny dla siebie sposób myślenia – tego filtra widzowie nie znajdą na Instagramie.

“Szklanka do połowy” będzie się dla widzów raz napełniać, a raz opróżniać. Interpretacja okaże się otwarta dla wszystkich, ale też bardzo indywidualna. Charakterystyczny styl Karola zabierze widzów w nietypową komediową podróż, której koniec każdy z oglądających napiszę sam.

Swoją trasę rozpoczął w Rawiczu, by przez Kraków i Kraśnik dotrzeć do Lublina we wtorek, 29 października w Klubie Graffiti. O godz. 19 wyjdzie na scenę z programem o niecodziennej codzienności.

Karol Kopiec pojawił się na scenie stand-upowej w 2008 roku. Wystąpił m.in. w trzech sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN’u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: „Dzięki Bogu już weekend” oraz „Tylko dla dorosłych”. Występy Karola są pełne absurdu i optymizmu.

Występ Karola Kopca supportować będzie Cezary Ponteffski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments