Survival Race Kids. Bieg z przeszkodami dla dzieci w lubelskim parku

0
257

W sobotę (4 czerwca) i w niedzielę (5 czerwca) w parku im. Jana Pawła II w Lublinie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. A to dlatego, że będą oni mogli zmierzyć się w zawodach Survival Race Kids. Początek wydarzenia o godzinie 8:00.

W biegu mogą wziąć udział dzieci od 3 do 13 lat. Każdy start będzie dostosowany do trudności i możliwośći danego dziecka, a także kategorii wiekowej. Trasa ok. 700 metrowa jest przeznaczona dla Krasnali, czyli dla zawodników od 3 do 6 roku życia. Będą oni mieli do pokonania około 10 przeszkód. Trasa Pirat jest przeznaczona dla dzieci od 7 do 10 roku życia. Ci będą mieli do pokonania około 1400 metrów i 10 przeszkód.

Trasa trzecia jest skierowana do najstarszych. Ninja, czyli zawodnicy od 11 do 13 roku życia pokonają około 20000 metrów i 15 przeszkód. Każdy z zawodników po zakończonej rywalizacji otrzyma pamiątkowy medal.

Bieg survivalowy, jak sama nazwa wskazuje, będzie biegiem, w którym najmłodsi będą mogli się pobrudzić i porządnie wytarzać w błocie. Dlatego też organizatorzy proszą, aby na bieg nie brać najlepszych ubrań, a raczej takie, które będzie można pobrudzić.

Każdy bilet na wydarzenie to posiłek dla pieska lub kotka. Na każde z wydarzeń przeznaczone zostanie po 100 darmowych pakietów startowych dla uchodźców z Ukrainy. Formularze zgłoszeniowe dla osób z Ukrainy znajdziecie tutaj. Zapisy na bieg dla Polaków są możliwe na stronie zapisy.survivalrace.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments