31 maja (wtorek) obchodzimy Światowy Dzień Bez Tytoniu. Tego dnia Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie zaprasza wszystkich zainteresowanych, a szczególnie palaczy i byłych palaczy, do skorzystania z możliwości bezpłatnych telefonicznych konsultacji z ekspertami SPSK Nr 4 w Lublinie.

W ramach Światowego Dnia Bez Tytoniu we wtorek w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie odbędzie się dzień bezpłatnych konsultacji telefonicznych ze specjalistami.

* W godzinach 10-12 pod numerem telefonu: 781 887 295 na pytania dotyczące m.in. uzależnienia, zrywania z nałogiem, i motywacji w rzucaniu palenia odpowiedzą prof. Alicja Nasiłowska-Barud, psycholog kliniczny SPSK Nr 4 i dr n. med. Mariola Żuk, psycholog kliniczny SPSK Nr 4.

* W godzinach 12-14 pod numerem telefonu: 781 887 295 na pytania dotyczące chorób nowotworowych płuc i badań profilaktycznych dla palaczy odpowie dr n. med. Wojciech Remiszewski z Kliniki Pneumonologii, Onkologii i Alergologii SPSK Nr 4.

* Ponadto w godzinach od 9 do 12 pod numerem telefonu: 81 72 44 434 palacze oraz byli palacze mogą zarejestrować się na bezpłatne badanie tomograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Płuca SPSK Nr 4 w Lublinie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments