Sylwester w teatrze? Czemu nie! Z ofertą na ostatni dzień roku wyszedł Teatr im. H. Ch. Andersena. Spektakl, spotkanie z aktorami i mnóstwo przekąsek. Już ruszyła przedsprzedaż biletów!

W sylwestrowy wieczór Teatr Andersena zaprasza na atrakcje dla dużych i małych. Organizatorzy przygotowali wyjątkowy wieczór dla całych rodzin z dziećmi od 5 roku życia, podczas którego wszyscy uczestnicy obejrzą spektakl „Lekcje niegrzeczności czyli Łysol i Strusia” w reżyserii Jacka Papisa, na podstawie prozy Marcina Wichy.

Po spektaklu wszystkich czeka bliskie spotkanie z psem Łysolem i Strusią, będzie można porozmawiać z aktorami, zrobić zdjęcia w scenerii spektaklu i zobaczyć, jak teatr działa od kuchni.

Będzie na was czekał także wspólny poczęstunek sylwestrowy z przekąskami ciepłymi i zimnymi, łakociami i napojami. Nie zabraknie lampki „szampana” dla małych i dużych.

Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy we wtorek, 31 grudnia, od godz. 18 do 21 w sylwestrowych kreacjach. Bilety na nabycia od 90 zł od osoby w sprzedaży w serwisie Bilety24 oraz w kasie teatru. Kasa jest czynna od wtorku do piątku od 8:30 do 12:00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem. Kasa teatru znajduje się na poziomie 0 Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments