Teatr Baniek Mydlanych powraca do Lublina

0
276

W środę (13 marca) po raz kolejny do Lublina zawita Teatr Baniek Mydlanych. Magiczne show o wdzięcznym tytule „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa” z pewnością wciągnie tak najmłodszych, jak i starszych widzów. W rolach głównych olbrzymie bańki mydlane i międzynarodowi artyści.

Objazdowy Teatr Baniek Mydlanych, który odwiedza wiele polskich miast, gościł już w Lublinie. I jak można było przewidzieć, wywarł na publiczności niemałe wrażenie. 13 marca powróci jednak z nowym spektaklem, w którym bańki mydlane odegrają nowe role. „Dziwactwa mistrza Bulbasa” to kolejne widowisko edukacyjno-rozrywkowe skierowane do widzów w przedziale wiekowym 4-10 lat. Jednak, jak zapewniają twórcy, show zachwyci także tych starszych.

Spektakl to historia o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych, Bańkolandzie, w której centralną postacią jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, zafascynowany czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli, wplątując bohatera w niezwykłe przygody. „Dziwactwa mistrza Bulbasa” to nie tylko pełne humoru i mądrości życiowych dialogi, ale też gra świateł, kolorów i dźwięków, które tworzą tło dla pokazów baniek mydlanych. Nie zabraknie także nietypowej scenografii, wielobarwnych kostiumów cieszących oko, ciekawej choreografii, wpadających w dziecięce ucho piosenek oraz interakcji z widzami, którzy będą mieć okazję wejścia do ogromnych rozmiarów bańki mydlanej.

Spektakl potrwa 60 minut. U nas artyści wystąpią 13 marca w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym trzykrotnie, w godz. 9:00, 11:00 i 18:30. Bilety w cenie: 30-60 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments