Top10 prezentów na Dzień Matki

0
762
Photo by Giftpundits/ https://giftpundits.com/

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Podpowiadamy, jaki prezent z tej okazji można sprawić najważniejszym kobietom w naszym życiu.

# 1 Może wycieczka?

Nie musi być to jakiś kosztowny, orientalny wypad. Najczęściej wystarczy spacer po ruinach w pobliskiej miejscowości lub wspólne wyjście na Stare Miasto. Ponieważ tegoroczny Dzień Matki wypada w niedzielę – naszą pierwszą propozycją jest wspólne spędzenie CZASU.

# 2 Certyfikowana Najlepsza Mama na Świecie

Dyplom taki można wykonać samodzielnie, co sprawi, że będzie niepowtarzalny i wyjątkowy. Jeśli jednak brak nam zdolności plastycznych, na wielu stronach można znaleźć gotowe projekty.

# 3 Klimatyczny album ze zdjęciami

W erze, kiedy większość zdjęć pozostaje w formie cyfrowej, album jest prezentem niezwykłym. Wystarczy wybrać spośród wspólnych zdjęć te, przywołujące najwięcej wspomnień i gotowe.

# 4  Ulubiony kubek

Każdy taki posiada, ale nie oznacza to, że kubki nie są idealnym prezentem. Personalizowane naczynie skradnie serce nie jednej mamy, zwłaszcza jeśli patrzeć z niego będzie ukochane dziecko lub wnuk.

# 5 Herbata

To jeden z lepszych pomysłów na prezent. Dobra herbata zawsze przydaje się w domu, a jednocześnie sprawdza się jako podarunek. Ogromną radość mamie sprawi, gdy podarowaną herbatkę wypijecie razem.

# 6  Podaruj mamie, to co lubi

W tej kategorii prezentów odpowiedzi jest tyle, ile samych mam. Każda z nich interesuje się czymś innym. Warte zapamiętania podarki to takie, z których korzystamy, więc jeśli mama jest zapaloną hafciarką to podarujmy jej kolejny wzór, jeśli natomiast uwielbia wycieczki rowerowe – kask lub akcesoria kolarskie.

# 7 Kwiaty

To bardzo klasyczny prezent, jednak nie traci przez to na atrakcyjności. Przecież każda kobieta, niezależnie od wieku, uwielbia dostawać bukiety. Kolorowe kwiaty na pewno wprowadzą do pokoju naszej mamy więcej radości.

# 8 Laurka

Wbrew opinii, że tylko dzieciom wypada wręczać laurki, to właśnie one są jednymi z najwyżej cenionych przez mamy prezentów. Ponieważ są zrobione własnoręcznie. Taki prezent jest w stanie wywołać ogromne wzruszenie, a już na pewno uśmiech.

# 9 Ulubione perfumy

Każda kobieta ma swój zapach. Może być to konkretny i niezmienny od lat zapach lub nowość, która przypadnie jej do gustu. Z okazji Dnia Matki podarować można właśnie taki prezent.

# 10  Biżuteria

Podarek równie klasyczny, jak kwiaty i równie atrakcyjny. Dopasowanie rodzaju biżuterii dla mamy nie powinno sprawić większych trudności, a sam podarunek będzie symbolem zarówno pamięci, jak i wdzięczność za kolejny rok obecności w życiu każdego z nas.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments