„Twoja łza”. Krzysztof Cugowski zadedykował nową piosenkę żonie

0
719

„Twoja łza” to jedyny nowy utwór z płyty Krzysztofa Cugowskiego „50/70. Moje najważniejsze”. Utwór swoją premierę miał w czwartek (26 listopada).

Kompozycję Jacka Królika do słów Andrzeja Sikorowskiego Krzysztof Cugowski dedykuje żonie Joannie. – No już chyba najwyższy czas. Miałem to zrobić bardzo dawno temu, ale jakoś się nie składało (śmiech). Oczywiście żartuję, ale myślę, że jest to istotne dla nas wszystkich. W tych trudnych czasach, jeżeli ma się właściwego partnera do życia, można spokojnie żyć, a nie tylko pandemią, bo są też inne znacznie poważniejsze sprawy – wyjaśnia Krzysztof Cugowski.

Utwór jest też zapowiedzią nowego, wyjątkowego projektu. – Nagrywamy powoli, bo nie ma się do czego śpieszyć. W momencie wydania płyty nie można teraz zrobić nawet promocji, w związku z czym wydawanie płyt w obecnych czasach jest trochę bez sensu. Dlatego nie spieszymy się i premiera mam nadzieję będzie w przyszłym roku – stwierdza wokalista.

Muzyk podkreśla również, że decyzja o odległym terminie premiery nowego krążka, wynika z tego, że wydając jubileuszową płytę w kwietniu na początku pandemii jej premierę musiał przekładać dwa razy. – Wydawało się, że coś się może zmienić, ale się nie zmieniło. W grudniu nagramy jeszcze dwie piosenki, bo mamy te rzeczy przygotowane i myślę, że do wiosny będziemy mieć całość. Będziemy czekać, by w sposób rozsądny wydać tę płytę – podsumowuje Krzysztof Cugowski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments