To nie tylko książka w elektronicznym wydaniu. To tekst z muzyką, interaktywnymi mapami Google, muzyką, elementami audiowizualnymi i oryginalnymi ilustracjami oddającymi klimat świata przedstawionego. Właśnie taki ebook ma zostać stworzony przez zespół redakcyjny „Przecinka”.

Fundację „Przecinek” tworzą młodzi ludzie, którzy postanowili wydawać książki, obok publikacji tradycyjnych (papierowych), choć i w nich wprowadzają innowacje, w formie najnowocześniejszego ebooka.

Teraz pracują nad wydaniem debiutu prozatorskiego Adama Szabata pt. “Tajemnica Jareda Straya” właśnie w formie interaktywnego ebooka. Jest to jeszcze ciekawsze, że powieść stanowi fuzję różnych gatunków.

To thriller w dobrym wydaniu, a nawet thriller detektywistyczny. – Można pokusić się też o stwierdzenie, że jest to powieść drogi. A wszystko to i tak nie wystarczy, żeby w pełni oddać charakter „Tajemnicy Jareda Straya”. To książka, która ma w sobie coś z nostalgii za dawnym „miejscem miłym”, Małą Ojczyzną, ale momentami przeradza się w realizację najgorszych koszmarów – zachęcają wydawcy.

Przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią zanurzyć się w świecie przedstawionym, stracić rachubę czasu i nie móc przerwać lektury przed końcem rozdziału. Ta powieść potrafi wciągnąć i wzruszyć. Budować emocje w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń i utrzymywać napięcie aż do finału.

– Uważamy, że wydawanie książek w formacie pdf i sprzedawanie ich w cenie niemal równej do publikacji papierowej nie jest uczciwe wobec czytelników. Proponujemy formę ciekawą, dzięki której odbiorca ma wpływ na sposób czytania. Możliwość dokonania wyboru, a także elementy dodane powodują, że czytanie książki staje się niezapomnianym doznaniem, swoistą grą – mówi Sylwia Rudzka, prezes fundacji „Przecinek”.

Lubelska fundacja „Przecinek” poszukuje obecnie osób chętnych do wsparcia przedsięwzięcia. Zbiórka jest obecnie prowadzona na stronie https://zrzutka.pl/abbe4a

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments