Już w sobotę, 8 grudnia, odbędą się bezpłatne warsztaty, przeznaczone dla kobiet, które chcą zadbać o swój wolny czas. Na zainteresowane panie czeka wiele praktycznych porad i niespodzianek.

Podczas warsztatów będzie okazja poznać mnóstwo inspirujących życiowych historii kobiet. Spotkanie zostało podzielone na trzy panele dyskusyjne, podczas których uczestniczki będą miały okazję poznać praktyczne rady i rozwiązania dotyczące planowania życia.

Trzygodzinny poranny panel będzie nosił tytuł „Praca i rozwój”. Rozpocznie się o godz. 9.30. Podczas spotkania organizatorzy przewidzieli poruszenie tematów związanych z modelami zachowań i efektywną komunikacją.

Podczas kolejnego panelu zatytułowanego „Życie i zdrowie” zaproszeni goście opowiedzą o tym dlaczego pragniemy zmian, czy nasze ulubione produkty są zdrowe i jak zainteresować dzieci nauką. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.

Panel wieczorny „Małe przyjemności” wystartuje o godzinie 16. Uczestniczki dowiedzą się, jak planować podróże, czym jest relaks i jak wpływa na życie kobiety oraz poznają tematykę Zero waste w panelu „Między ideałem a rzeczywistością”.

Podczas każdego ze spotkań panie będą miały okazję poznać bohaterki oraz redakcję Claudii, spotkają autorów książek oraz zdobędą wiele cennych wskazówek dotyczących życia osobistego i zawodowego.

– Celem naszych działań jest aktywizacja lokalnej społeczności, spotkanie „między nami, kobietami”, gdzie możemy porozmawiać o tematach ważnych, a także zasięgnąć porady eksperta, który bezpłatnie udzieli fachowej porady na nurtujące kobiety pytania – zachęcają organizatorzy.

Warsztaty odbędą się w kawiarni „Panie Przodem” na placu Teatralnym 1. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora. Ilość miejsc jest ograniczona.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments