Wielka Trasa Stand-Up Polska zawita do Lublina. Ośmiu najbardziej rozpoznawalnych komików rozbawi lubelską publiczność już 10 października. Znamy ich z roastów Kuby Wojewódzkiego, Czesława Mozila, Szymona Majewskiego i Michała Szpaka.

Starannie dobrany 2-godzinny program tworzony przez ostatnie pół roku stund-uperzy zaprezentują w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w ramach 7. już edycji trasy. Organizatorzy przewidują solidną dawkę śmiechu.

Wystąpią dla was komicy i stand-uperzy znani ze swojej prześmiewczej natury i kontrowersyjnych tekstów. Tego wieczoru nie sposób będzie się nudzić. Na scenie zobaczymy Antoniego Syrka Dąbrowskiego, komika, improwizatora i scenarzystę. Od 2010 roku brał udział w „HBO Stand-up Comedy Club”, „Comedy Central Prezentuje: Stand-up!” oraz „Tylko dla dorosłych” w TVP2. Podbił serca Polaków historią opowiedzianą w swoim programie stand-upowym „Sierpień”.

Wystąpi dla nas również Michał Kempa. Jego humor jest specyficzny. W kręgu komików mówi się, że nawet nieśmieszny i smutny, a przez kolegów z branży określany jest mianem gorszej wersji Andrzeja Poniedzielskiego. Pojawi się również Sebastian Rejent, próbując rozbawić publikę szukając żartu idealnego i Piotrek Szumowski, którego programy komediowe podróżowały już dookoła świata . Zobaczymy też Cezarego Jurkiewicza, dzięki któremu przeniesiemy się w świat jego zmarnowanych okazji i hipochondrycznych problemów, z którymi się zmaga. Do grona komików, którzy wystąpią w Lublinie dołączą również Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski i Karol Kopiec.

To oni podjęli się wystąpienia w 26 miastach w przeciągu 1 miesiąca. Będzie to kontrowersyjny, ale podany ze smakiem humor odnoszący się do wzniosłych, ale i codziennych spraw każdego człowieka.

Bilety na wydarzenie można kupić na kupbilecik.pl. Ceny zaczynają się już od 59 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments