Magiczne Ogrody zapraszają na energetyczny weekend w dobrym tonie! Poznaj wojska króla Eryka 30.09 i 1.10. Czeka Cię mnóstwo atrakcji, w tym muzycznych, i tak potrzebna aktywność wśród malowniczej przyrody. Idealne wydarzenie dla rozwoju Twojej Rodziny i jej sprawności fizycznych! Rozrywka, pokazy bębniarskie i koncerty oraz turnieje sportowe. Nie zabraknie humoru i niespodzianek… Zaplanuj wyjątkowy czas w naszym parku tematycznym!

Nabierz sił w Magicznych Ogrodach! Baw się i odkryj w sobie walecznego ducha! Przed Tobą weekend z Krasnoludami i mnóstwo atrakcji. Poznaj wojska króla Eryka 30.09 i 1.10. Dołącz do jednego z krasnoludzkich klanów: Klanu Króla Eryka, Klanu Jeźdźców Smoków, Klanu Zwiadowców lub Klanu Obrońców Grodu.

Dodaj sobie odwagi poprzez zabawę!

Krasnoludy znają się na bezpieczeństwie jak mało! Przygotowały szkolenia, które świetnie łączą zabawę z dbałością o zdrowie. Uczą prawidłowej postawy i przede wszystkim dają dużo radości dzieciom i dorosłym.

Czekają lekcje fechtunku i bezpieczne, choć ekscytujące pojedynki! To doskonała okazja, by Twoje dziecko wypróbowało swoje możliwości i polubiło aktywność fizyczną.

Ciesz się muzyką na świeżym powietrzu

W Magicznych Ogrodach wiemy, jak nadać zabawie dobry rytm… Melodia towarzyszy nam często. W ten weekend będziemy bębnić co tchu! W cenie biletu czekają widowiskowe pokazy bębniarskie oraz krasnoludzki hejnał. Muzyczne popisy naszych bohaterów czekają w sobotę i niedzielę.

Ruszaj po przygody!

Nie zwlekaj! Zaplanuj przyjazd do naszego rodzinnego parku tematycznego. Kto wie, być może zostaniesz Krasnoludzkim wojownikiem/ wojowniczką na stałe? Podobno w Krasnoludzkim Grodzie mieszka się fantastycznie! Pogoda zapowiada się fantastyczna – idealna, by korzystać z ostatnich tak ciepłych promieni słońca w roku! Wyrwij się z miasta i odwiedź nas 30 września i 1 października.

www.magiczneogrody.com,

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments