Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie pomyślnie przeszedł weryfikację i tym samym otrzymał zgodę Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych na utworzenie zakładowego punktu szczepień. Punkt zostanie zlokalizowany w obiekcie Centrum Kultury Fizycznej.

Akcja szczepień na uczelni zostanie przeprowadzona w obiekcie Centrum Kultury Fizycznej UMCS (ul. Langiewicza 22) po 14 czerwca, a osoby zainteresowane szczepieniem przeciwko COVID-19 otrzymają szczepionkę firmy Pfizer (pod warunkiem braku zakłóceń w dostawach szczepionki do kraju).

Pracownicy uczelni, studenci i doktoranci, a także osoby współpracujące z UMCS (zatrudnione na podstawie umów cywilnoprawnych lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą), które wypełniły formularz zgłoszeniowy, dotyczący udziału w akcji szczepienia, na wskazany numer kontaktowy otrzymają szczegółowe informacje o przewidywanych terminach realizacji szczepień.

Jednocześnie UMCS informuje, że uczelnia w kwestii organizacji zakładowego punktu szczepień współpracuje z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Lublinie mieszczącym się przy al. Kraśnickiej. W przeprowadzeniu akcji szczepień UMCS będzie wspierać także Legia Akademicka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments